İç Cephe

Polisan İç Cephe Boyası

İç cephe boyası kullanarak evinizin havasını değiştirebilir, evinizi dekorasyonuna hava katabilirsiniz. Polisan boya renkleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Böylece ev veya iş yerinizi dilediğiniz renkte kullanabilmeniz sağlanır. Polisan iç cephe boyası renkleri oldukça canlı bir yapıya sahiptir. Dayanıklı olması sayesinde uzun zaman kullanım ömrüne sahiptir. Silinebilir boya özelliğine sahip olarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Zaman kaybı yaşamamak adına silinebilir boyaların tercih edilmesi büyük önem taşıyor.

İç Cephe Boya Renkleri

Polisan iç cephe konusunda kaliteli marka olarak dikkatleri çeker. Akrilik kopolimer reçine esaslı olması sayesinde sahip olduğu dayanıklılık öne çıkıyor. Özellikle esnek, ekstra örtücü, tam mat olması sayesinde iç cephenizin son katının kusursuz görünmesini sağlar. Hem canlı renklere sahip hem de pürüzsüz görünüme sahip olması sayesinde siz ve misafirlerinizin gözüne hitap etmesi kaçınılmaz olur.

Reçine esaslı ve olması sayesinde mat boya görümüne sahiptir. İç mekânlar da dekorasyon olarak tam bir şıklık göstergesidir. Polisan iç cephe boyası renkleri arasından ev veya iş yerinize uygun olan rengi kolayca seçebilirsiniz. Silikonlu yapısı sayesinde ekstra kapatıcılığa sahip olan boyanın en çok tercih edilen renk seçenekleri ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Beyaz duvar boyası
  • Pembe duvar boyası
  • Gri iç cephe boyası
  • Açık gri duvar boyası
  • Sarı duvar boyası
  • Orkide rengi boya
  • Yeşil duvar boyası
İç Cephe Boya Çeşitleri

Polisan iç cephe boya çeşitleri oldukça fazladır. Her türlü alanda kullanıma uygun yüksek kapatıcılığa sahip boya çeşidine sahiptir. En çok tutulan iç cephe boyası reçine esasına sahip silikonlu iç cephe boyası modelidir. Yüksek kapatıcılığa sahip olması sayesinde duvarlarda ekstra pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlar.

Su bazlı silikonlu boya yapısı sayesinde hem en iyi iç cephe boyası hem de en iyi iç cephe tavan boyası olarak Polisan en kaliteli boyaları üretmektedir. Tavan boyalarında akrilik kopolimer bağlayıcı esas kullanılarak üretilmesi sayesinde maksimum kapatma özelliğine sahiptir. Aynı şekilde sahip olduğu akrilik kopolimer bağlayıcı esası sayesinde hem teneffüs etme özelliğine sahiptir. İhtiyacınız doğrultusunda istediğiniz boyayı tercih edebilirsiniz.

İç Cephe Boya Fiyatları

Polisan iç cephe boya fiyatları konusunda bütçe dostudur. Tüm Polisan iç cephe boya renkleri uygun fiyatlarla müşterilere sunuluyor. Duvar boyası fiyatları ürünlerin kalitesine göre uygundur. Tüm iç cephe boyalarında farklı fiyat seviyeleri görünse de ortalama olarak her çeşit kendi kategorisinde oldukça uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Aynı şekilde Polisan silikonlu boya ve beyaz tavan boyası da oldukça uygun fiyatları sayesinde müşterileri memnun etmektedir.

İç cephe boyalarının yanında dış cephe boyası ihtiyacınızı da Polisan’dan temin edebilirsiniz.

Devamını Oku

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Kansai Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.