Color Yourself

Ev Dekorasyonu İçin Renk Seçimi

Duvar boyası renkleri seçiminiz sırasında en doğru kararı vermeniz için, Polisan sizi “Siz Renklendirin” sayfasına bekliyor. Bu sayfada seçeceğiniz rengin, duvarda nasıl görüneceğini anında görebilir ve bu sayede karar aşamasını gönül rahatlığı ile tamamlayabilirsiniz.

Birbiri ile uyumlu renkler kullanmak, evinizi doğru bir şekilde dekore etmenize yardımcı olur. Ev dekorasyonu içinde kullanacağınız renkler, odanızın atmosferini büyük ölçüde etkiler. Siz Renklendirin sayfası ile seçtiğiniz rengi istediğiniz odaya uygulayabilir, dekorasyonunuzda renk uyumunu yakalayabilirsiniz.

İç cephe boyası ve ev dekorasyonu renklerinde uyumu yakalamak için, açık tonları ve bu renklerin zıttı bir rengi seçmeniz işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Renk seçimini tamamladıktan sonraki en önemli adım ise, bu renkleri evinizin doğru yerlerinde kullanmaktır. Seçtiğiniz açık renkleri duvarlarda ve aksesuarlarda, koyu tonları ise mobilyalarda kullanmak doğru bir tercih olacaktır.

Evinizin renklerini birbiri ile en doğru uyumu yakalayacakları şekilde belirleyip doğru alanlarda doğru renkleri kullandığınızda, göz alıcı ve ferah bir yaşam alanına sahip olduğunuzu görebilirsiniz. Siz de Polisan’ın renk kartelası ile evinize en uygun renkleri şimdi belirmeye başlayabilirsiniz.yatak odası renkleri
See More

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Kansai Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.