Contact

lokasyon ikonu
Head Quarters & Gebkim Factory
Demirciler Osb. Mh. Refik Baydur Cd. No:7/3 Dilovası / KOCAELİ Phone:(0262) 679 60 00 Fax:(0262) 606 03 70
Map

Contact Form

Regional Offices

Çağrı Merkezi(Call Center) Tel: 444 8380 WhatsApp: (533) 144 83 80
Asya Yeşilbağlar Mh. Azim Sk. Royal Marine Business 7.Kat Daire No: 26
Pendik/İstanbul
Tel: (216) 411 96 97 E-Mail: d.marmara@polisankansai.com
Avrupa Halkalı Merkez Mah. Dereyolu Cad. Balcon İş Merkezi No:56 K:6
Küçükçekmece / İSTANBUL
Tel: (212) 689 17 10 E-Mail: b.marmara2@polisankansai.com
Trakya Yavuz Mah. Şehit İlhan Doyran Sok. Melba İş Merkezi-3 No:6/8 Kat 4: D: 34
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
Tel: (282) 263 80 02 E-Mail: trakya@polisankansai.com

Bursa Ertuğrul Mah. İzmir Yolu Cad. 128. ( 270 )Sok. Bina 2/A - 22 Nolu Ofis Tuşba Plaza
Nilüfer / BURSA
Tel: (224) 351 50 81 Tel: (224) 267 00 87 E-Mail: bursa@polisankansai.com
İzmit Sanayi Mah. Kozalı Sok. Çarşı Yapı Sitesi B Blok Apt. No:10 B/34
İzmit / KOCAELİ
Tel: (262) 335 30 63 E-Mail: izmit@polisankansai.com

Gaziantep İncirlipınar Mah. Gazimuhtarpaşa Bulvarı Tekerekoğlu İş Merkezi No: 87 K:3
Şehitkamil / GAZİANTEP
Tel: (533) 657 85 55 E-Mail: gaziantep@polisankansai.com
Diyarbakır Diclekent Mah Mastfıroş Cad 617. Sokak Umut Yapı-Best Of 2 Sitesi 2 E Blok No:14 EC
Kayapınar / DİYARBAKIR
Tel: (531) 179 71 16 E-Mail: diyarbakir@polisankansai.com
Adana Yeni Mah. 87071 Sok. Bozkurtlar Rezidans K:3 No:7
Seyhan / ADANA
Tel: (533) 657 85 50 E-Mail: adana@polisankansai.com

Samsun Samsun -Ankara Karayolu, Toybelen Mevkii 1197 Sok. No:6/1
SAMSUN
Tel: (362) 439 30 20 Tel: (362) 439 30 21 E-Mail: samsun@polisankansai.com
Trabzon Karşıyaka Mah. Yavuz Selim Bulvarı, No:499/1
Ortahisar / TRABZON
Tel: (533) 657 85 60 Tel: (462) 321 60 21 E-Mail: trabzon@polisankansai.com
Ankara Kızılırmak Mah. 1446 Cad. No: 12  Alternatif Plaza 6. Kat No: 24
Çukurambar - Çankaya / ANKARA
Tel: (312) 324 43 95 E-Mail: ankara@polisankansai.com
Kayseri Hacı Saki Mah. Alpay Sok. Lifos Tower İş Merkezi No: 15 K: 9/18
Kocasinan /KAYSERİ
Tel: (352) 231 24 23 E-Mail: kayseri@polisankansai.com

İzmir Lider Centrio Mansuroğlu Mah. 1593/1 Sok.
Bayraklı / İZMİR
Tel: (232) 486 96 96 E-Mail: izmir@polisankansai.com
Denizli İlbade Mah. İzmir Bulvarı No:135 Kandemirler İş Merkezi K:3 D:9
Merkezefendi / DENİZLİ
Tel: (258) 372 01 88 E-Mail: denizli@polisankansai.com

Etiler Mah. 829 Sok. A Plaza İş Merkezi No:3 D:706
Muratpaşa / ANTALYA
Tel: (242) 312 62 65 E-Mail: antalya@polisankansai.com

Sahipata Mah. Furkandede Cad. Lalezar Apt. K:2 D:21
Meram / KONYA
Tel: (332) 351 82 01 E-Mail: konya@polisankansai.com

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Kansai Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.