Yardımcı Ürünler

Yardımcı Ürünler Polisan'da!

Yenileme ve dekorasyon işlerinizde kullanabileceğiniz pratik ürünler, çok daha keyifli ve hızlı bir şekilde çalışabilmenize yardımcı olur. Yaşam alanlarınızı değiştirecek yenilikleri yaparken; fırçalar, rulolar, hobi ve sprey boyalara ihtiyaç duyabilirsiniz. Profesyonel sonuçlar almanızı mümkün kılan tüm yardımcı boya ürünleri için; Polisan’ın geniş ürün yelpazesine göz atabilirsiniz.

Hobi Boyası Çeşitleri

Yaşam alanlarınızı güzelleştirmek için bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bunun için yararlanabileceğiniz birçok farklı boya çeşidi vardır.

X1 Art hobi boyaları, akrilik boya türündedir, çabuk kurur, su bazlıdır ve oldukça pratik bir boyama imkanı sunar. Aynı zamanda multisurface özelliğine sahip olan bu boyalar, karton, metal, kağıt, ahşap, cam gibi pek çok yüzeyde kullanıma da uygundur. Herhangi bir ön işleme gerek duymayan bu boyaların kapatıcılığı da oldukça yüksektir. Sulandırma gerektirmeyen bu multisurface boyalar ile dekorasyon objelerinizi renklendirebilirsiniz.

Hobi boyası çeşitleri arasında sprey boyaları da yer alır. Uygulama kolaylığı sunan sprey boyalar ile boyayacağınız alana göre tercih yapabilirsiniz. Yaşam alanınızı yenilemek için geniş renk yelpazesi içinde aradığınız rengi kolayca bulabilir ve yardımcı ürünler sayesinde pratik bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

Dekorasyon için Yardımcı ve Pratik Ürünler

Çeşitli alanları boyarken rulo, eldiven, örtü, spatula, raspa gibi yardımcı ürünlere ihtiyacınız olabilir. Yalnızca boya ve fırça kullanmak profesyonel sonuçlar için yeterli değildir. Hem temiz bir çalışma hem de mükemmel bir sonuç için pek çok üründen yararlanmanız gerekir. Bu sayede boyadığınız alanda ya da eşyada istediğiniz görünümü daha rahat elde edebilirsiniz.

Polisan’ın yardımcı ürünleri arasında; X1 Art multisurface, X1 Art fırça, eldiven, mala, boya karıştırıcı, silikon tabancası, mastik, elektrik bandı, maskeleme bandı gibi daha pek çok ürünü bulabilirsiniz. Bu sayede boya için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri bir arada satın alabilir ve yaşam alanlarınıza kendi zevklerinizi yansıtan dokunuşlar katmaya başlayabilirsiniz.

Hobi boyaları, sprey boyalar, X1 Art boyalar arasından akrilik, multisurface özellikli olanları tercih ettikten sonra boyaya uygun yardımcı ürünleri satın alabilirsiniz. Örneğin; bazı boyalar kendinden vernikli iken bazılarını kullanmak için verniğe ihtiyacınız olabilir. Yaşam alanlarınıza dilediğiniz görünümü kazandırmak için aradığınız tüm ürünleri Polisan’ın geniş ürün seçenekleri arasında bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Kansai Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.