Polisan X1 Art ile Balkonunuzu Kolayca Yenilemenizi Sağlayacak 10 Fikir

balkon dekorasyonu

Herhangi bir ön hazırlık veya ustalık gerektirmeden direkt uygulanabilme kolaylığı ile cam, metal, ahşap gibi her yüzeyde kullanıma uygun Polisan X1 Art, balkonlarını yepyeni bir görünüme kavuşturmak isteyenlere uygun maliyetli çözümler sunuyor!

Misafirlerinizi ağırladığınız, kahveniz eşliğinde kitabınızı okuduğunuz balkonunuzu daha da keyifli bir hale getirmek için büyük masraflar yapmanıza gerek yok. Polisan X1 Art ile küçük dokunuşlar gerçekleştirerek daha samimi ve daha keyifli bir balkona imzanızı atabilirsiniz. Polisan Kansai'nin ön hazırlık gerektirmeyen ve her yüzeye uygulanabilen X1 Art serisi ile duvarlardan demirlere, masa-sandalyelerden raflara kadar birçok alana renkli dokunuşlar katabilir, balkonunuzu küçük dokunuşlarla yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

İşte sizi harekete geçirebilecek birkaç yaratıcı duvar tasarımı ve boya fikri…

 1. Şablonların gücü: Duvar şablonları ile yapraklardan çiçeklere, hayvanlara ve geometrik şekillere kadar birçok desen ile balkonunuza yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Yapmanız gereken şablonu seçmek ve X1 Art’ın zengin renk seçenekleri ile içini renklendirmek!
   
 2. Küçük alanlara odaklanın: Sadece küçük bir alana odaklanarak da balkonunuzun tüm enerjisini değiştirebilirsiniz. Kolonlara çizeceğiniz desenler bu konuda size yardımcı olabilir.
   
 3. Kapı ve pencere pervazlarına renkli dokunuş: Balkonda yer verdiğiniz iskemle, şemsiye, saksı, mumluk gibi eşya ve aksesuarlarla uyumlu renkler ile kapı ve pencere pervazlarınızı boyayarak canlı ve enerjik bir hava yaratabilirsiniz.
   
 4. Kişiselleştirilmiş bir tasarım: Dekoratif metal ızgaraları Polisan X1 Art ile canlı bir görünüme kavuşturarak bir duvarınızı kaplayabilir ve önüne yerleştireceğiniz renkli minderler ile kendinize özel bir köşe hazırlayabilirsiniz.
   
 5. Daha işlevsel bir balkon: Duvarlarınıza X1 Art ile renklendirdiğiniz raflar ekleyerek saksılar, biblolar, en sevdiğiniz kitaplar ile süsleyerek daha samimi bir atmosfer yaratabilirsiniz.

  raf üstü çiçek
   
 6. Vintage esinti: Ferforje ya da beyaz rattan mobilyalarınıza renk katarak; mor, pembe, yeşil gibi farklı renkleri ve hatta desenleri bir araya getirerek retro bir stile imzanızı atabilirsiniz.
   
 7. Farklı renkler bir arada: Polisan Kansai Boya’nın geniş renk yelpazesi ve üstün kapatıcılığa sahip boyaları ile balkon duvarlarınıza renk katabilirsiniz. Küçük bir balkona sahipseniz açık yeşil ve sarı gibi renkler, balkonunuzun daha geniş görünmesini sağlayabilir ve katlanır mobilyalar sizin için iyi bir çözüm olabilir.
   
 8. Zemin oyunları: Eğlenceli motifler ekleyerek balkon zemininizi de yenileyebilirsiniz. Örneğin bir dama tahtası görünümü balkonunuzun havasını tamamen değiştirebilir.
   
 9. Duvar objeleri: Balıklar, yelkenliler, midye kabukları gibi yaz havasını estiren görünümlere sahip çerçeve ve objeleri de duvarınıza eklemeyi unutmayın!
   
 10. Çiçeksiz olmaz: Balkonunuz sizi doğaya daha yakın hissettirmeli ve bunu başarmanın en iyi yolu bitkiler! Çiçeklerinizi hobi boyaları ile renklendirdiğiniz saksılara yerleştirerek tarzınızı da ortaya koyabilirsiniz.

  renkli saksılar

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Kansai Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.