Açık Fildişi Rengine Uyumlu Duvar Boyası Renkleri

yatak odası dekorasyonu

 
Renk Önerileri
 
Cİ-6291 - Açık Fildişi

Beyaz ve oksit sarının birleşimi ile ortaya çıkan fildişi rengi, her dönem en çok tercih edilen iç cephe boyası olmayı başarır. Değişen trendlerin sonsuz döngüsü içinde kendine her zaman yer bulan bu rengin modası asla geçmez. Hem klasik çizgilerle öne çıkarılan dekorasyonlara eşlik edebilir hem de modern tasarımın lüks havasına vurgu yapabilir. Siz de salondan yatak odasına, mutfaktan oturma odasına kadar evinizin her alanında kullanabileceğiniz bir duvar boyası arıyorsanız fildişi rengi tam size göre!

İç Mekanlarda Fildişi Etkisi

Fildişi rengi kullanıldığı her ortamda ferah ve aydınlık bir etki yaratır. Bunun yanı sıra diğer renkler ile de uyumlu olması; bu rengi ev dekorasyonunda en çok tercih edilen renk haline getirir.

Küçük alanları olduğundan daha geniş gösteren fildişi rengi, iç mekanların ambiyansını tamamen değiştirir. Klasik bir renk olmasına rağmen modern renklerle bir arada kullanılabilir olması da ekstra bir avantajıdır. Göz yormayan fildişi rengi ile ev dekorasyonunuzu tamamlamak istiyorsanız, gelin sizin için hazırlanan önerilere bir göz atın! 

Fildişi Rengi ile Göz Alıcı Ev Dekorasyonu Önerileri

Fildişi rengin avantajlarından faydalanarak yaşam alanlarınızda göz alıcı bir dekorasyon elde etmeniz mümkün. Hem koyu hem de açık renkli ev aksesuarları ile uyum sergileyen bu renk sayesinde oturma odanızda güneşin yansıttığı doğal ışıktan sonuna kadar faydalanabilirsiniz. Eğer küçük bir oturma odasına sahipseniz fildişi boyalı duvar ve gri renkli köşe takımı harika bir seçim olabilir.

Klasik tarzı yansıtan salonlarda fildişi renginin sıcak tonları ile olan uyumundan faydalanabilirsiniz. Fildişi duvar boyası rengini;  koyu renkli mobilyalar ve sıcak tonlu ev aksesuarlarıyla tamamlayarak göz alıcı bir ortam yaratabilirsiniz.

Fildişi, ahşap renk tonlarıyla da ideal bir görünüm sergiler. Vengee ya da ağartılmış meşe gibi ahşapların iç mekanlarda oluşturduğu zıt tonlar ile fildişi rengi arasında etkili geçişler yapılabilir. Duvarların fildişi ile boyandığı bir alanda ahşap görünümlü zemin üzerine yerleştirilen meşe sehpa ile nötr bir dekorasyon oluşturulabilir. Açık renkli koltuk takımını mavi tonda minder ya da koltuk şalı ile tamamlayarak bahar esintisini evinize taşıyabilirsiniz.

Siz de dekorasyon stilinizi zenginleştirmek için fildişi renginin etkisinden yararlanmak istiyorsanız, Polisan ile en doğru kararı verebilirsiniz. Hem uyumlu hem de dinamik bir yaşam alanı için Polisan renk kartelasına göz atabilirsiniz.

çiçek ve sandalye

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Kansai Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.