Matlık Derecesine Göre Duvar Boyası Seçimi

 
Renk Önerileri
 
Cİ-6364 - Gri Toprak
 
Cİ-7151 - Karizmatik Krem

Yaşam alanınızın dekorasyonunu hem modern hem de özgün bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız, iç cephe boyanızı mat dokulu olanlardan yana seçebilirsiniz. Son yılların yükselen trendi mat iç cephe boyaları duvarların pürüzsüz, kadifemsi ve renklerin daha doygun görünmesini sağlasa da alışkanlıkların kırılması biraz zaman alabiliyor. Mat boyalar ışığı yansıtmadığı için rengin daha doygun ve belirgin görünmesini sağlar ayrıca duvardaki izleri, hataları ve çizikleri en iyi şekilde kamufle ederek pürüzsüz bir duvar hissi yaratmanıza yardımcı olur. Polisan Kansai Boyanın farklı matlık derecelerindeki boyaları ile dekorasyonunuzu zenginleştirebilir yaşam alanlarınıza farklılık katarak tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Polisan Mat Boya Çeşitleri ve Özellikleri

Polisan Kansai boyanın performansı yüksek, çevreye duyarlı ve inovatif ürün ailesindeki Elegans Infinity, Elegans Soft Mat ve Elegans Yarı Mat boya çeşitleri farklı matlık dereceleri her zevke uygun çözümler sunuyor. Farklı özelliklere sahip bu boyaları inceleyerek iç mekân dekorasyonunda hangi mat boyayı kullanacağınıza karar verebilirsiniz. Doğru bir tercih yapmak için yararlanabileceğiniz ipuçları şu şekilde:

Elegans Infinity: Boyada yeni bir çağ açan Elegans Infinity ışığı neredeyse hiç yansıtmayan tam matlığı ile duvarlara kadifemsi ve pürüzsüz bir doku kazandırıyor. Mükemmel silinebilirliğinin yanı sıra benzersiz yapısı sayesinde silinme sonrası matlığını yitirmiyor. İçeriğinde bulunan özel reçinesi ile sürtünme ve darbe izine karşı dayanıklı olan Elegans Infinity sandalye, masa, çanta gibi objelerin duvara sürtünmesi sonrası oluşan lekelerin silinmesine imkan tanıyor. Düşük VOC özelliği ile iç mekan hava kalitesini koruyarak yaşam alanlarının nefes almasını sağlıyor.

Elegans Soft Mat: Su bazlı, kokusuz ve silinebilir yapısıyla Elegans Soft Mat uzun yıllar ilk günkü rengini koruyor. Soft mat dokusuyla duvarlarda ipeksi bir doku görünümü sağlayan Elegans soft mat yüksek kapatıcılığı sayesinde 12.5L tek bir kova ile 165 metrekare duvar alanı kaplayabiliyor.  Su bazlı yapısı ve düşük VOC oranıyla iç mekan hava kalitesini korurken sarfiyatı azaltması sebebiyle de sürdürülebilirliğe katkı sağlıyor.

Elegans Yarı Mat: Yarı mat dokusu ile ışığı diğerlerine göre daha fazla yansıtan Elegans Yarı Mat yüksek performansı, maksimum kapatıcılığı ve düşük VOC oranıyla sürdürülebilirliğe katkı sağlıyor. Esnek yapısı ve maksimum kapatıcılığı ile metrekare avantajı sağlayan Elegans Yarı Mat; 12.5L ile 165 metrekare alan kaplıyor. Toz ve kir tutmayan yapısı, maksimum silinebilirliği ile uzun seneler ilk günkü rengini ve formunu koruyan Elegans Yarı Mat düşük VOC oranıyla iç mekan hava kalitesini de koruyor.  

Dilediğiniz renkleri tercih edebileceğiniz Elegans ailesinin yüksek performanslı boyaları ile siz de yaşam alanlarınıza sıra dışı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Benzersiz renk seçenekleri için Polisan Kansai Boya renk kartelasına bakmayı unutmayın.

açık renk duvar boyası

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Kansai Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.