Polisan X1 Kokusuz Parlak ile Eşyalarınızı Yenileyin

ahşap dekorasyon eşyalarıYıpranan ve eskiyen eşyalarınızı atmaya kıyamıyor musunuz? Sizin için anıları olan eskimiş mobilyalarınızla vedalaşmanıza gerek kalmadan yenilemek artık çok kolay! Evinizdeki tüm ahşap mobilyaları uygulaması çok pratik olan Polisan X1 kokusuz parlak ile yenileyebilirsiniz.

Ahşap Boyası ile Neler Yapabilirsiniz?

Ahşap boyası ile yaşam alanlarındaki tüm ahşapların görünümünü kolayca yenileyebilirsiniz. Sehpa, masa, sandalye, mutfak dolapları, gardıroplar yenileme yapabileceğiniz mobilyaların başında gelir. Rengini artık sevmediğiniz ya da deforme olmuş mobilyalarınızı yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Mobilyalarınızı boyamakla kalmayıp, farklı renkler kullanarak üzerine desenler çizebilir, hayallerinizi dekorasyon tarzınıza yansıtabilirsiniz. Oldukça geniş bir renk skalasına sahip olan Polisan X1 kokusuz parlak, yaşam alanlarınızda dilediğiniz değişikliği yapmanıza imkan tanır. Ayrıca Polisan’nın dekoratif boya seçenekleriyle hem odalarda hem de mobilyalarda pek çok farklı boya ve yenileme uygulamaları yapabilirsiniz.

salonda ahşap dekorasyonPolisan X1 Kokusuz Parlak Mobilya Boyası Nasıl Kullanılır?

Mobilya boyası kullanarak eşyalarınızı yenilemek Polisan X1 kokusuz parlak ile oldukça kolay. Bu ahşap boyaları solvent içermez ve su ile seyreltilir. Bu özelliği boyanın uygulama şeklini kolaylaştırırken aynı zamanda kokusuz bir kullanım sunar. Özellikle mutfak dolaplarında kokusuz boya tercih etmeniz, kuruduktan sonra hızlı bir şekilde dolaplarınızı kullanmanıza olanak sağlar. Dayanıklı ahşap boyasını, dilediğiniz ahşap mobilyalar üzerinde uygun fırça ile kullanabilirsiniz. Yüksek örtücülüğe sahip olan boyayı uyguladıktan sonra kurumasını beklemeniz gerekir. Dolap boyama işleminin ardından kuruma sonrasında gerek duyarsanız bir kat daha boya uygulaması yapabilir, mobilyanızda dilediğiniz rengi elde edebilirsiniz.

Mutfak Dolabı Boyama ve Renk Seçimi

mutfak dolabı boyamaAhşap boyası seçeneklerinin en çok kullanıldığı alanlardan bir tanesi olan mutfak dolabı boyama ve yenileme işlemleri yaşam alanlarınızın havasını değiştirmenin en etkili yollarındandır. Modası geçmiş, rengi solmuş mutfak dolaplarınızı Polisan X1 Kokusuz Parlak ile yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Dolap boyama işlemine karar verdiyseniz ancak renk seçerken zorlanıyorsanız tercihinizi açık renklerden yana kullanabilirsiniz. Özellikle mutfağınız küçük ve dar ise açık renklerle daha ferah ve geniş bir görünüm elde edebilir, mutfağınızı çeşitli aksesuarlarla dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. Sararmalara karşı direnci oldukça yüksek olan Polisan X1 Kokusuz Parlak, açık renkleri özgürce kullanma imkanı tanır. Dilerseniz mutfağınızın dekorasyon stilini tamamen yenilemek için duvar boyası seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Polisan, ilham veren renkleriyle yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi dönüştürmenize imkan tanır. Siz de ahşap eşyalarınızı Polisan X1 Kokusuz Parlak ile pratik bir şekilde yenileyebilir ve Polisan’ın sınırsız renk seçeneği ile eşyalarınıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Kansai Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.