Balkon Dekorasyonu Önerileri

balkon masa sandalye dekorasyonuYaz ayları yaklaşırken balkonu baştan yaratmanın şimdi tam zamanı! Ahşap veya plastik sandalyeler, pofuduk koltuklar, yumuşak minderler, rengarenk çiçekler, yere serilmiş çim halılar ya da kilimler, balkonunuzda keyifli vakit geçirmenize yardımcı olur. Siz de balkon dekorasyonunuz için fikir arayışı içindeyseniz sizin için hazırladığımız yazımıza göz atabilirsiniz.

Küçük Balkonlar için Dekorasyon Önerileri

salıncak sandalye

  • Küçük balkonları ferah göstermek için çiçeklerden destek alabilir, ahşap saksılarınızı hobi boyaları ile renklendirerek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.
  • Açık yeşil ve sarı gibi renkler, balkonun daha geniş görünmesini sağlar. Farklı renk tonlarında tercih edilen minder ve yastıklarla balkonunuzda eğlenceli bir atmosfer yakalayabilirsiniz.
  • Katlanır mobilyalar, küçük balkonlar için idealdir. Çok fazla yer kaplamayan duvara monte masalar, minik katlanabilir tabure ve sandalyeler, pofuduk yer minderleri küçük alanları değerlendirmek için uygundur.
  • Küçük balkonlarda kilim ve paspaslar, otantik bir görünüm yaratır. Çiçeklerle, renkli yastıklarla, ahşap mobilyalarla süslediğiniz balkonu kilimler ile bohem bir stile dönüştürebilirsiniz.

Polisan Hobi Boyaları ile Balkon Dekorasyonu Önerileri

balkon koltuğuEl yapımı saksılar, desenlerle süslenmiş tabureler, eğlenceli motifler ile boyanmış masalar ufak balkonların sevimli ruhunu ortaya çıkarır. Polisan X1 Art hobi boyaları ve X1 Kokusuz Parlak ile içinizdeki sanatçı ruhu serbest bırakabilirsiniz. Ön hazırlık gerektirmeyen ve farklı yüzeylerde kullanılabilen bu hobi boyaları boyalar eğlenceli eserler ortaya çıkarmanız için idealdir. Balkon demirlerini, duvarları, tabureleri, saksıları, masa ve pencere pervazlarını kendi zevkinize göre renklendirerek kişiselleştirebilirsiniz.

Balkon Mobilyası ile Uyumlu Duvar Aksesuarları

Balkon mobilyası ile uyum sağlayan trend objelerden biri de duvar aksesuarlarıdır. Ahşap, plastik, metal gibi farklı malzemelerden oluşan duvar aksesuarları, çiçeklerinizi sergilemek için ideal bir seçim olacaktır. Duvarınıza monte edebileceğiniz raf veya dolap tercihleriniz ise küçük balkonları daha işlevsel hale getirmenize yardımcı olacaktır.

Siz de yaz aylarında güneşin tadını çıkarmak için balkon dekorasyonunuzu gözden geçirebilir, e-karteladan farklı renkleri inceleyebilirsiniz.

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Kansai Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.