Polisan Home Cosmetics

Elinizi Boyamadan Evinizi Boyayan
Polipalette Uygulaması

Evinizin duvarının hangi renk olacağını deneyerek görmek için Polipalette uygulaması, hayallerinizi mobil araçlar üzerinde beğeninize sunuyor. Polipalette ile evinizin duvarlarını anında sanal olarak renklendirecek ve sonucu anında görüp istediğiniz kişiyle paylaşabileceksiniz. “En sevdiğim renk duvarlarımda nasıl durur? Nalbura gittim 1000’lerce renk alternatifi sundu, hepsi de birbirinden güzel, nasıl karar vereceğim? Komşum evini yeni boyattı, rengi de pek güzel oldu ama acaba o renk bizim mobilya, halı, perdesine uyar mı?” soruları arasında sıkışıp kaldıysanız çare Polipalette.

Mobil uygulama ile mekânlar için en ideal renge karar verirken aynı zamanda renk uzmanı Oya Komar tarafından hazırlanan renk kombinasyonu önerilerinden ilham alarak sıra dışı ve özgün mekanlar yaratabilir; “Ayın Rengi” köşesinde çok satan moda renkleri, “Yıldız Ürünler” köşesinde hem çok satan ve hem de yeni çıkan Polisan Kansai Boya ürünlerinin üstün özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Hem akıllı telefon hem de tablet uygulamaları bulunan Polipalette uygulaması IOS ve Android işletim sistemleri üzerinde kullanıma hazır.