TSE

Alkid bağlayıcı esaslı, yarı mat, silinebilen, mükemmel kapatma özelliğine sahip kurşunsuz sentetik son kat boyadır.

Uygulandığı yüzeye mükemmel yüzey görünümü ve saten matlığı veren, kapatıcılığı yüksek, çabuk kuruyan, mükemmel yapışma, esneklik ve dayanıklılık sağlayan, fırça izi bırakmayan, silinebilme özelliğiyle iç dekorasyon için üretilmiş, ahşap, metal ve duvar yüzeyler üzerinde kullanılabilen, kurşunsuz, dayanıklı, lüks bir boyadır.

Yüzey Hazırlığı ve Uygulama Şekli
Ahşap yüzeylerde; budaklar yakılıp varsa eski boyalar kazınır ve zımparalanır. Daha sonra tercihen renksiz Politex Dekoratif Ahşap Koruyucu ile doyurulan yüzeyler Polistar Sentetik Astar ile astarlanır. Sıvalı yüzeylerde; doldurulması gereken yerler Polisan Süper Macun ile macunlanıp, Polistar Sentetik Astar ile astarlanmalıdır. (Saten Alçı Astarı veya Polizolan ile astarlanmış yüzey üzerine direkt uygulanmamalı, yüzey öncelikle Polistar Sentetik Astar ile astarlanmalıdır.) Metal yüzeylerde; yüzeylerdeki kir, pas ve yağlar temizlendikten sonra yüzey Polisan Antipas ile astarlanır.

İnceltme / Karışım Oranı
Hacimce Polisan Sentetik Tiner ile % 15- 20 inceltilebilir.

Boyanabilen (Kaplanabilen) Alan
Tek katta 15-20 m²/L.

Kuruma Süresi
İki kat olarak uygulanması tavsiye edilir. Katlar arasında 1 gün beklenmelidir.

Önerilen Uygulama Aparatları
Rulo, fırça ve boya tabancası.

Ambalaj
2,5 L - 15 L

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Kansai Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.